bilsteinGroup
Leidke partsfinderist vajaminev SWAGi varuosa

Mootoriajastus

Mootoritehnoloogia valdkonnas on meil mitmekülgne valik varuosi kõigile Euroopa ja Aasia sõiduautodele.

Kummi-metallosad

Usaldage meie kvaliteetseid ja intensiivsed katsed läbinud kummi-metall-varuosi, mis tagavad suurema sõidumugavuse, ohutuse ja dünaamika.

Roolisüsteem ja vedrustus

Järgime täpselt tootjate spetsifikatsioone, et meie roolisüsteemi ja vedrustuse osad sobiksid oma kohale ideaalselt.

SWAG on kontserni bilstein group kaubamärk

Kõik teenused ühe tugeva katuse all

Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG koondab tuntud kaubamärgid febi, SWAG ja Blue Print bilstein groupi vihmavarju alla.

Koos hõlmavad bilstein groupi kaubamärgid üle 62 000 tehnilise varuosa kõigile enamlevinud sõidukitüüpidele sõiduautode ja tarbesõidukite sektoris. Rahvusvaheliselt tegev kontsern tarnib oma tooteid enam kui 170 riiki, arvestades alati sõltumatute töökodade vajadusi.

Toodete olemasolu laos ja lühikesed tarneajad tagavad klientidele suurima planeerimiskindluse. Partnerid üle kogu maailma on kindlad, et bilstein groupi tooted jõuavad töökotta õigel ajal, samuti selles, et osa sobib juba esimesel paigaldamisel. Varuosad on olemas just siis, kui kliendid neid vajavad.

Kaubamärk

SWAG on üks maailma juhtivaid partnereid autoosade järelturul – kliendi kasuks. Lugege kaubamärgi identiteedist lähemalt.

Messid ja näitused

Rahvusvaheliselt aktiivse kaubamärgina on SWAG hulgimüüjatele ja töökodadele kogu Euroopas alati lähedal. Leidke messid ja näitused , kus saate SWAGi kohapeal kogeda.

Kontaktisikud

On teil küsimusi SWAGi tootevaliku või meie teenuste kohta või soovite rohkem teada saada, mida see kaubamärk võib teile pakkuda? Leidke siit oma kontaktisik.