bilsteinGroup

LABĀKĀ REZERVES
DAĻU IZVĒLE

SWAG

LABĀKĀ REZERVES DAĻU IZVĒLE

Zīmols, kam var uzticēties

Uzticēšanos nedāvina. Uzticēšanās jānopelna. Ar visaugstāko kvalitāti. Ar pārliecinošu produktu klāstu. Ar nemainīgu precizitāti. Ar uzticamu apkalpošanu.

Vairāk nekā 60 gadus klienti paļaujas uz SWAG kā uzticamu, ilgtspējīgu un precīzu pēcpārdošanas tirgus speciālistu. SWAG ir spēcīgs zīmols, uz kuru var paļauties. Jebkurā laikā, jebkurā vietā.

SWAG ir viens no vadošajiem neatkarīgā pēcpārdošanas tirgus partneriem pasaulē. Zīmols ir starptautiski pazīstams ar to, ka nodrošina vairāk nekā 27 000 transportlīdzekļa detaļu oriģinālā aprīkojuma kvalitātē, aptverot visus Vācijā un citur Eiropā ražotos pasažieru automobiļus.

Kvalitātes kontrole

Nevainojama precizitāte

SWAG apzīmē augstākajiem ražošanas standartiem, ilgmūžības un precizitātes prasībām atbilstošus produktus. Tas tiek panākts, centralizēti saskaņojot dažādo kvalitātes kontroles nodaļu darbību.

Katra produkta ieviešanas procesam tiek veltīta īpaša uzmanība. Pirms produktu klāsts tiek papildināts ar jaunu rezerves daļu, tās paraugs tiek skrupulozi pārbaudīts ar mūsdienīgāko tehniku aprīkotajā laboratorijā galvenajā bilstein group rūpnīcā Ennepetālē. Ražošanas kvalitātes noteikšanai izmanto graujošās un negraujošās pārbaudes. Viens no instrumentiem, ko mēs izmantojam elektronikas detaļu pārbaudei, ir rentgena aparāts, kas ļauj nekļūdīgi atrast korpusa iekšienē apslēptos bojājumus.

Šādas kvalitātes pārbaudes mēs veicam ne tikai Ennepetālē ražotajām rezerves daļām, bet arī daļām, kuras mums piegādā rūpīgi atlasīti ražošanas partneri.

Pašu izgatavoti

Modernākā ražošana

bilstein group un tās preču zīmolu ražošanas pieredze saistās ar bilstein group Engineering. Šeit plašo izvēlēto zīmolu febi, SWAG un Blue Print preču klāstu izgatavo, izmantojot datorvadības iekārtas. Starp daudzām, tur izgatavo šādas automobiļu rezerves daļas:

 • vārstu bīdītājs,
 • ķēdes spriegotājs,
 • eļļas sūknis,
 • vārstu kulise,
 • piekares svira,
 • riteņa rumba,
 • un daudzas citas.

Progresīvā ražotne un daudzu gadu ražošanas pieredze padara bilstein group Engineering par ilgtspējīgu un kvalitatīvu preču izgatavotāju, kura 10 000 kvadrātmetru lielajā rūpnīcas teritorijā aptverti gandrīz visi ražošanas posmi: sākot no instrumentu izgatavošanas un apstrādes līdz rūdīšanas darbnīcai un kvalitātes kontrolei ar savām pārbaudes laboratorijām.

Stratēģiskā zīmola pārvaldība

Klientiem piemēroti risinājumi

SWAG visā pasaulē efektīvi izmanto stratēģiskās zīmola pārvaldības instrumentus, rīkojoties pēc principa „domā globāli – rīkojies lokāli”. Lai atrastu SWAG klientiem piemērotākos risinājumus, zīmola pārvaldībā pastāvīgi tiek iesaistīti vairumtirgotāji un autoservisi.

Galvenais par SWAG

 • 27 000 dažādu rezerves daļu klāsts pasažieru automobiļiem
 • Neatkarīgā pēcpārdošanas tirgus partneris, kam uzticas
 • Aptver vairāk nekā 80 transportlīdzekļu ražotājus
 • Lokāla atsevišķu detaļu ražošana