bilsteinGroup
Знайдіть свою запасну частину SWAG у partsfinder

Деталі ГРМ

Коли мова йде про технології двигунів, ми можемо запропонувати широкий асортимент запасних частин для легкових автомобілів європейських і азіатських виробників.

Гумометалеві деталі

Ви можете довіряти нашим високоякісним та ретельно перевіреним гумометалевим деталям, заради більшого комфорту під час водіння, безпеки і динаміки.

Рульове управління та підвіска

Ми суворо дотримуємось технічних вимог виробників, тому наші деталі рульового управління і підвіски точно відповідають вимогам та ідеально встановлюються.

SWAG – це бренд bilstein group

Всі послуги з єдиних рук

febi, SWAG і Blue Print - бренди bilstein group.

Всі разом бренди bilstein group пропонують більше 62 000 найменувань різних запасних частин для найпоширеніших типів легкових та вантажних автомобілів. Міжнародна група компаній постачає свою продукцію до більше, ніж 170 країн світу, завжди беручи до уваги вимоги незалежних сервісних станцій.

Постійна наявність і швидка доставка забезпечують партнерам оптимальне планування їхнього бізнесу. Клієнти у всьому світі покладаються на запчастини bilstein group, які завжди вчасно будуть доставлені на сервісну станцію, та точно встановлені з першого разу, тому що запасні частини bilstein group завжди доступні, коли вони потрібні клієнтам.

Бренд

SWAG є одним з провідних світових партнерів на ринку запчастин для ремонту автомобілів і завжди піклується про інтереси своїх клієнтів. Дізнавайтесь більше про торгову марку.

Виставки та інші заходи

Як всесвітньо відома торгова марка, SWAG завжди поруч з гуртовими партнерами і станціями техобслуговування по всій Європі. Відкрийте для себе виставки та інші заходи, на яких ви зможете познайомитися з продукцією SWAG особисто.

Контактні особи

Якщо у вас є питання стосовно асортименту продукції чи нашого сервісного портфоліо, або ви хочете дізнатися більше, що SWAG може вам запропонувати? Тут ви можете знайти потрібну вам контактну особу.