bilsteinGroup

Parim valik
varuosade jaoks

SWAG

PARIM VALIK VARUOSADE JAOKS

See on kaubamärk, mida saate usaldada

Usaldus ei tule iseenesest. Usaldus tuleb ära teenida. Kõrgeima kvaliteediga. Veenva tootevalikuga. Järjepideva täpsusega. Usaldusväärse teenindusega.

Juba üle 60 aasta on kliendid usaldanud SWAGi töökindlate, vastupidavate ja täpsete varuosade spetsialistina. SWAG on tugev kaubamärk, mida saate usaldada. Igal ajal, igas kohas.

SWAG on üks maailma juhtivaid partnereid sõltumatul järelturul. Kaubamärk on rahvusvaheliselt tuntud, pakkudes rohkem kui 27 000 OE kvaliteediga sõidukiosa, mis katab kõik Saksa ja muud Euroopa sõiduautod.

Kvaliteedikontroll

Täiuseni viidud täpsus

SWAG tähendab tooteid, mis täidavad kõrgeimad nõuded tootmiskvaliteedile, vastupidavusele ja täpsele sobivusele. Selle saavutamiseks töötavad erinevad tsentraalselt juhitavad kvaliteedijuhtimise osakonnad nagu üks mees.

Väga olulised on protsessid enne toote turulelaskmist. Enne uue varuosa sortimenti võtmist tehakse bilstein groupi peakorteris Saksamaal Ennepetalis moodsa seadmestikuga katselaboris alati põhjalikud esmatüübikatsed. Tootmiskvaliteet tehakse kindlaks purustavate ja mittepurustavate katsetega. Elektrooniliste osade kontrollimisel kasutame teiste töövahendite ja seadmete hulgas ka röntgenseadet, mis tuvastab täpselt tootmisdefektid korpuses.

Neid kvaliteedi tagamise meetmeid ei kasutata mitte ainult Ennepetalis valmistatud toodete, vaid ka meie hoolikalt valitud tootmispartnerite poolt toodetud komponentide korral.

Ettevõttesisene tootmine

Tipptasemel tootmine

Tootmiskompetentsi bilstein groupis ja selle kaubamärkide hulgas omab bilstein group Engineering. Siin valmistatakse valitud tooted febi, SWAGi ja Blue Printi laiast tootevalikust moodsate arvprogrammjuhtimisega masinatega. Need hõlmavad muuhulgas järgmisi sõiduautode varuosi:

 • tõukur
 • ketipinguti
 • õlipump
 • nookur
 • õõtshoob
 • rattarumm
 • ja paljud muud

Edumeelne tootmine ja palju aastaid tootmiskogemust teevad bilstein group Engineeringust järjepideva ja kvaliteetse tootja, mis katab oma 10 000-ruutmeetrisel tootmisalal peaaegu terve tootmisahela, alates tööriistade valmistamisest ja mehaanilisest töötlemisest kuni karastustöökojani ja kvaliteedi kontrollimiseni oma katselaboris.

Strateegiline brändijuhtimine

Pakume individuaalseid lahendusi

Käitudes põhimõtte „Mõtle globaalselt, tegutse lokaalselt“ järgi, kasutab SWAG kogu maailmas tõhusalt strateegilise brändijuhtimise vahendeid. Kaubamärk suhtleb pidevalt hulgimüüjate ja töökodadega, et pakkuda SWAGi klientidele spetsiaalselt neile kohandatud lahendusi.

SWAGi tähtsaimad faktid

 • Sortimendis 27 000 sõiduautode varuosa
 • Usaldusväärne partner sõltumatul järelturul
 • Nimekirjas üle 80 sõidukitootja
 • Valitud komponendid toodetakse ettevõttesiseselt