bilsteinGroup
Nájdite svoj náhradný diel SWAG na partsfinder

Rozvody motora

Ak ide o technológiu spojenú s motormi, máme ucelený rad náhradných dielov pre osobné automobily - vhodné pre všetky európske a ázijské vozidlá

NVH (gumokovové diely)

Spoľahnite sa na naše vysoko kvalitné a prísne testované NVH náhradné diely navrhnuté pre väčší jazdný komfort, bezpečnosť a dynamiku. .

Diely riadenia & odpruženia

Striktne sa držíme špecifikácie výrobcov a zaisťujeme, aby naše diely riadenia & odpruženia perfektne sedeli.

SWAG je značkou skupiny bilstein group

Komletný servis pod jednou silnou strechou.

Spoločnosť Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG zastrešuje známe značky produktov febi, SWAG a Blue Print pod záštitou bilsteing group.

Značky skupiny bilstein spoločne ponúkajú viac ako 62 000 rôznych náhradných dielov pre všetky bežné typy vozidiel v odvetví osobných a úžitkových vozidiel. Medzinárodne pôsobiaca skupina dodáva svoje výrobky do viac ako 170 krajín - vždy s prihliadnutím na požiadavky nezávislých servisov.

Vysoká skladová dostupnosť a krátke dodacie lehoty zaisťujú zákazníkom optimálnu istotu pri plánovaní. Partneri po celom svete sa spoliehajú na to, že produkty bilstein group dorazia do servisu včas a budú sedieť hneď pri prvej inštalácii. Náhradné diely sú k dispozícii vždy, keď ich zákazníci potrebujú.

Značka

Spoločnosť SWAG je jedným z popredných svetových partnerov na nezávislom automotive trhu - v prospech zákazníka. Viac informácií o identite značky nájdete tu.

Akcie & Veľtrhy

Ako medzinárodne pôsobiaca značka je spoločnosť SWAG vždy prítomná na veľtrhoch a workshopoch po celej Európe. Objavte akcie a veľtrhy, kde sa môžete so SWAG zoznámiť osobne. Viac

Kontaktné osoby

Máte otázky ohľadom produktov SWAG, nášho portfólia služieb alebo sa chcete dozvedieť viac o tom, čo Vám môže táto značka ponúknuť? Nájdite tu svoju kontaktnú osobu..