bilsteinGroup

Best Choice
for spare parts

SWAG

BEST CHOICE FOR SPARE PARTS

Торгова марка, якій можна довіряти

Довіру отримати не просто. Довіру потрібно заслужити: завдяки найвищій якості, переконливому асортименту, постійній точності та надійному сервісу.

Понад 60 років споживачі довіряють SWAG як надійному та висококласному партнеру на незалежному ринку запчастин для ремонту автомобілів. SWAG - це сильний бренд, на який можна покластися будь-де та будь-коли.

SWAG є одним із провідних світових партнерів на ринку післяпродажного обслуговування автомобілів. Вражаючий асортимент, більше 27 000 запчастин для німецьких та європейських легкових автомобілів та якість, яка відповідає оригіналу, роблять SWAG всесвітньо відомою торговою маркою.

Контроль якості

Точність, яка веде до досконалості

Щоб запчастини торгової марки SWAG відповідали найвищим вимогам якості, надійності та точності, наші відділи контролю якості працюють централізовано та злагоджено.

Процеси виробництва високотехнологічних запчастин мають велике значення. Перед включенням будь-якої нової запасної частини в асортимент, первинні зразки випробовуються в сучасно оснащеній лабораторії в штаб-квартирі bilstein group в м. Еннепеталь, Німеччина. Якість продукції визначається в результаті тестів, під час яких запчастину піддають різним видам випробувань. Для перевірки електронних компонентів наші експерти використовують, окрім інших інструментів та обладнанням, рентгенівський апарат, який дозволяє точно виявляти виробничі дефекти всередині корпусу.

Така перевірка якості стосується не тільки запчастин, які виготовлені на власному виробництві в м. Еннепеталь, а також деталей від наших ретельно відібраних партнерів-постачальників з усього світу.

Власне виробництво

Новітні технології

Компетенція виробника bilstein group та торгових марок групи знаходиться у зоні відповідальності інженерного підрозділу bilstein group Engineering. Певний асортимент деталей febi, SWAG та Blue Print виготовляються на новітніх комп‘ютеризованих станках з ЧПУ. До цього асортименту відносяться такі запчастини для легкових автомобілів, як:

 • Штовхач клапану
 • Натягувач ланцюга
 • Масляний насос
 • Коромисло ГРМ
 • Важіль підвіски
 • Ступиця колеса
 • та багато інших

Прогресивне виробництво і багаторічний досвід виробника роблять bilstein group Engineering стабільним і якісним постачальником з майже повним виробничим циклом на площі у 10 000 квадратних метрів: починаючи з виготовлення та обробки і до гартування готового виробу. Відділ контролю якості та випробувальна лабараторія відповідають за високу якість запчастин.

Стратегічне управління торговою маркою

Індивідуальні рішення

Діючи за принципом «думай глобально - дій локально», SWAG ефективно використовує інструменти стратегічного управління торговою маркою у всьому світі. SWAG постійно підтримує двосторонній зв'язок з гуртовими компаніями та сервісними станціями, пропонуючи індивідуальні рішення для всіх своїх клієнтів.

Ключові факти SWAG

 • Асортимент налічує більше 27 000 різних запчастин для легкових автомобілів
 • Надійний партнер на незалежному ринку післяпродажного обслуговування автомобілів
 • Запасні частини для автомобілів для понад 80 різних виробників
 • Компоненти, які виготовляються на власному виробництві