bilsteinGroup
Najděte svůj náhradní díl SWAG na partsfinder

Rozvod motoru

Pokud jde o technologii spojenou s motory, máme ucelenou řadu náhradních dílů pro osobní automobily - vhodné pro všechna evropská a asijská vozidla

NVH (gumokovové díly)

Spolehněte se na naše vysoce kvalitní a přísně testované NVH náhradní díly navržené pro větší jízdní komfort, bezpečnost a dynamiku.

Díly řízení & odpružení

Striktně se držíme specifikace výrobců a zajišťujeme, aby naše díly řízení & odpružení perfektně seděly.

SWAG je značkou skupiny bilstein group

Kompletní servis pod jednou silnou střechou

Společnost Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG zastřešuje známé značky produktů febi, SWAG a Blue Print pod záštitou bilstein group.

Společně značky skupiny bilstein nabízejí více než 62 000 různých náhradních dílů pro všechny běžné typy vozidel v odvětví osobních a užitkových vozidel. Mezinárodně působící skupina dodává své výrobky do více než 170 zemí - vždy s přihlédnutím k požadavkům nezávislých servisů.

Vysoká skladová dostupnost a krátké dodací lhůty zajišťují zákazníkům optimální jistotu při plánování. Partneři po celém světě se spoléhají na to, že produkty bilstein group dorazí do servisu včas a budou sedět hned při první instalaci. Náhradní díly jsou k dispozici vždy, když je zákazníci potřebují.

Značka

Společnost SWAG je jedním z předních světových partnerů na nezávislém automotive trhu - ve prospěch zákazníka. Více informací o identitě značky najdete zde.

Akce & Veletrhy

Jako mezinárodně působící značka je společnost SWAG vždy přítomná na veletrzích a workshopech po celé Evropě. Objevte akce a veletrhy, kde se můžete se SWAG seznámit osobně. Více

Kontaktní osoby

Máte dotazy ohledně produktů SWAG, našeho portfolia služeb, nebo se chcete dozvědět více o tom, co vám může tato značka nabídnout? Najděte svou kontaktní osobu zde.