bilsteinGroup

Best Choice
for spare parts

SWAG

BEST CHOICE FOR SPARE PARTS

Značka, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Dôvera nie je samozrejmosťou. Dôveru si treba získať. Najvyššou kvalitou. Presvedčivým radom produktov. Neustávajúcou precíznosťou. Spoľahlivým servisom.

Už viac ako 60 rokov zákazníci dôverujú SWAG ako spoľahlivému, stálemu a precíznemu špecialistovi aftermarketu. SWAG je silná značka, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Kedykoľvek a kdekoľvek.

SWAG je jedným z popredných svetových partnerov na nezávislom trhu s náhradnými dielmi. Značka je medzinárodne známa tým, že poskytuje viac ako 27 000 dielov v kvalite OE pre nemecké a ostatné európske osobné vozidlá.

Kontrola kvality

Presnosťou k dokonalosti

SWAG stojí za produktami, ktoré spĺňajú najvyššiu výrobnú kvalitu, trvanlivosť a presné požiadavky na montáž. Na dosiahnutí tohto výsledku pracuje niekoľko centrálne riadených oddelení kvality.

Uvedenie produktu na trh má veľký význam. Pred zavedením akéhokoľvek nového náhradného dielu do sortimentu sa v skúšobnom laboratóriu v sídle skupiny bilstein v Ennepetale, Nemecku, vykonávajú podrobné predbežné testy vzoriek. Kvalita výrobkov je výsledkom deštruktívnych a non-deštruktívnych testov. Pre kontrolu elektronických súčiastok používame vedľa ďalších nástrojov tiež rentgen, ktorý dokáže presne detekovať výrobnú chybu vnútri krytu.

Tieto opatrenia pre zaistenie kvality sa nevykonávajú len pri produktoch vyrábaných v Ennepetale, ale tiež pri komponentoch vyrábaných starostlivo vybranými výrobnými partnermi.

Vlastná výroba

Špičková výroba

Výrobná kompetencia skupiny bilstein a ich produktových značiek závisí na bilstein group Engineering. Tu sú vyrábané súčiastky z rozsiahlych radov febi, SWAG a Blue Print na moderných CNC strojoch. Medzi ne patria okrem iného náhradné diely osobných automobilov:

 • piest vysokotlakového čerpadla
 • napinák reťaze
 • olejové čerpadlo
 • vahadlo
 • rameno zavesenia
 • náboj kolesa
 • a mnoho ďalších

Vďaka pokrokovej výrobe a mnohoročným skúsenostiam je spoločnosť bilstein group Engineering stálym a kvalitným výrobcom, ktorý pokrýva takmer celý výrobný reťazec na 10 000 metroch štvorcových výrobného priestoru: od konštrukcie nástrojov a obrábania, cez kaliareň, až po testovanie kvality vo vlastnom skúšobnom laboratóriu.

Strategický manažment značky

Poskytovanie riešení na mieru

Na základe myšlienky "think globally - act locally", SWAG efektívne využíva nástroje strategického manažmentu značky vo svetovom meradle. Značka sa neustále zapája do obojsmernej komunikácie s veľkoobchodníkmi a servismi, aby zákazníkom SWAG poskytovala riešenia šité na mieru.

Kľúčové fakty o SWAG

 • Rad 27 000 rôznych náhradných dielov pre osobné automobily
 • Dôveryhodný partner na nezávislom trhu s náhradnými dielmi
 • Diely pre viac ako 80 výrobcov vozidiel
 • Vybrané komponenty sú vyrábané interne