bilsteinGroup

Best Choice
for Spare Parts

SWAG

BEST CHOICE FOR SPARE PARTS

Značka, na kterou se můžete spolehnout

Důvěra není samozřejmostí. Důvěru je třeba si získat. Nejvyšší kvalitou. Přesvědčivou řadou produktů. Neustávající precizností. Spolehlivým servisem.

Již více než 60 let zákazníci důvěřují SWAG jako spolehlivému, stálému a preciznímu specialistovi aftermarketu. SWAG je silná značka, na kterou se můžete spolehnout. Kdykoli a kdekoli.

SWAG je jedním z předních světových partnerů na nezávislém trhu s náhradními díly. Značka je celosvětově proslulá tím, že poskytuje více než 27 000 dílů v kvalitě OE pro německá a ostatní evropská osobní vozidla.

Kontrola kvality

Přesností k dokonalosti

SWAG stojí za produkty, které splňují nejvyšší výrobní kvalitu, trvanlivost a přesné požadavky na montáž. Na dosažení tohoto výsledku pracuje několik centrálně řízených oddělení kvality.

Uvedení produktu na trh má velký význam. Před zavedením jakéhokoli nového náhradního dílu do sortimentu se ve zkušební laboratoři v sídle skupiny bilstein v německém Ennepetalu, provádějí podrobné předběžné testy vzorků. Kvalita výrobků je výsledkem destruktivních a non-destruktivních testů. Pro kontrolu elektronických součástek používáme vedle dalších nástrojů také rentgen, který dokáže přesně detekovat výrobní vady uvnitř krytu.

Tato opatření pro zajištění kvality se neprovádějí pouze u produktů vyráběných v Ennepetalu, ale také u komponentů vyráběných pečlivě vybranými výrobními partnery

Vlastní výroba

Špičková výroba

Výrobní kompetence skupiny bilstein a jejich produktových značek závisí na bilstein group Engineering. Zde jsou vybrané součástky z rozsáhlých řad febi, SWAG a Blue Print vyráběny na moderních CNC strojích. Mezi ně patří mimo jiné následující náhradní díly osobních automobilů:

  • píst vysokotlakého čerpadla
  • napínák řetězu
  • olejové čerpadlo
  • rameno zavěšení
  • náboj kola
  • a mnoho dalších

Díky pokrokové výrobě a mnohaletým zkušenostem je společnost bilstein group Engineering stálým a kvalitním výrobcem, který pokrývá téměř celý výrobní řetězec na 10 000 metrech čtverečních výrobního prostoru: od konstrukce nástrojů a obrábění přes kalírnu až po testování kvality ve vlastní zkušební laboratoři.

Strategický management značky

Poskytování řešení na míru

Na základě myšlenky "think globally - act locally", SWAG efektivně využívá nástroje strategického managementu značky ve světovém měřítku. Značka se neustále zapojuje do obousměrné komunikace s velkoobchodníky a servisy, aby zákazníkům SWAG poskytovala řešení šitá na míru.

Klíčová fakta o SWAG

  • Řada 27 000 různých náhradních dílů pro osobní automobily
  • Důvěryhodný partner na nezávislém trhu s náhradními díly
  • Díly pro více než 80 výrobců vozidel
  • Vybrané komponenty jsou vyráběny interně