bilsteinGroup
Tüm SWAG parçalarını partsfinder online kataloğunda bulabilirsiniz

Motor Zamanlaması

Motor teknolojisi söz konusu olduğunda, tüm Avrupa ve Asya araçlarına uygun, binek otomobiller için kapsamlı bir yedek parça yelpazesine sahibiz.

Metal ve Kauçuk Parçalar

Daha fazla sürüş konforu, güvenliği ve dinamiği için yüksek kaliteli ve yoğun olarak test edilmiş Kauçuk ve Metal yedek parçalarımıza güvenin.

Ön Takım

Direksiyon ve Süspansiyon parçalarımızın mükemmel bir şekilde uymasını sağlayan üreticilerin özelliklerine kesinlikle uyuyoruz.

SWAG , BILSTEIN group markasıdır.

Tüm hizmetler tek ve güçlü bir çatı altında

Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG, bilstein grup şemsiyesi altında, tanınmış markalar olan febi, SWAG ve Blue Print markalarını birleştiriyor.

bilstein group markaları, binek ve ticari araç sektöründeki tüm yaygın araç modelleri için 62.000'den fazla farklı teknik yedek parça sunar. Uluslararası faaliyet gösteren şirketler grubu, her zaman bağımsız tamirhanelerin gereklerini göz önüne alarak ürünlerini 170'den fazla ülkeye tedarik eder.

Geniş depolama alanları ve kısa teslimat süreleri müşteriler için optimum planlama güvenliği sağlar. Dünyanın her yerindeki ortaklar, bilstein group bünyesindeki tüm parçaların tamir ve montaj için ihtiyaç duyulduğu anda tamirhanelere ulaşması için çalışmaktadır.

Marka

SWAG, müşterinin yararına olan yedek parça pazarında dünyanın lider ortaklarından biridir. Markanın kimliği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Fuarlar

Uluslararası olarak aktif bir marka olan SWAG, her zaman toptancı, perakendeci ve tamirhanelere yakın durmaktadır. SWAG'ı daha yakından tanımak için fuarları ve etkinlikleri keşfedebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

SWAG ürün yelpazemiz, hizmet portföyümüz hakkında sorularınız mı var veya markanın size neler sunabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istersiniz? İletişim bilgilerimizi buradan bulabilirsiniz.