bilsteinGroup
Dobierz w wyszukiwarce partsfinder części zamienne SWAG

Rozrząd silnika

W przypadku silnika oferujemy kompleksowy asortyment części zamiennych, przeznaczonych do wszystkich pojazdów europejskich i azjatyckich.

Elementy
metalowo-gumowe

Warto zaufać naszym wysokiej jakości, intensywnie testowanym elementom metalowo-gumowym. Zapewniają one większy komfort, dynamikę oraz bezpieczeństwo jazdy.

Układ kierowniczy
& zawieszenie

Restrykcyjnie przestrzegamy specyfikacji producentów pojazdów, dzięki czemu nasze elementy układu kierowniczego i zawieszenia są perfekcyjnie dopasowane.

SWAG jest marką należącą do bilstein group

Wszystkie usługi pod jednym, silnym dachem

Firma Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG skupia pod jednym dachem
w ramach bilstein group, doskonale znane marki produktowe febi, SWAG oraz Blue Print.

W sumie marki należące do bilstein group oferują ponad 62 000 różnych części zamiennych do wszystkich popularnych modeli samochodów osobowych i użytkowych. Działająca na międzynarodowych rynkach grupa firm, dostarcza swoje produkty do ponad 170 krajów, przy czym zawsze uwzględniane są wymagania stawiane przez niezależne warsztaty.

Wysokie zdolności magazynowe oraz krótkie czasy dostaw zapewniają klientom optymalne bezpieczeństwo przy planowaniu dostaw. Partnerzy na całym świecie mogą spokojnie zaufać, że produkty bilstein group dotrą do warsztatu zawsze na czas. Części zamienne są dostępne dokładnie wtedy, gdy potrzebuje ich klient.

Marka

SWAG jest jednym z wiodących na świecie partnerów motoryzacyjnego aftermarketu. Przekłada się to na same korzyści dla klienta. Dowiedz się więcej o naszej marce. Tutaj

Targi & wystawy

Jako aktywna na rynkach międzynarodowych marka, SWAG jest blisko dystrybutorów i warsztatów w całej Europie. Zapraszamy na targi i wystawy, podczas których będziesz mógł na żywo poznać świat SWAG. Tutaj

Osoby kontaktowe

Masz pytania odnośnie asortymentu SWAG lub chcesz dowiedzieć się, co marka może Tobie zaoferować? W tym miejscu znajdziesz osobę kontaktową. Tutaj