bilsteinGroup

Best Choice
for spare parts

SWAG

BEST CHOICE FOR SPARE PARTS

Güvendiğiniz Marka

Güven kazanmak kolay değildir. Güven , yüksek kalite, geniş ürün yelpazesi, doğru parça ve kaliteli hizmet ile kazanılır.

SWAG, güvenebileceğiniz güçlü bir markadır. 60 yıldan fazla bir süredir müşteriler, kaliteli, dayanıklı ve hassas yedek parça uzmanı olan SWAG’a güvenmiştir. Her zaman, her yerde.

SWAG, Dünya’da yedek parça pazarının lider markalarından biridir. SWAG, tüm Alman ve diğer Avrupa binek araçlarını kapsayan, orijinal parça kalitesinde 27.000’den fazla parça sağlar.

Kalite kontrol

Mükemmel Hassasiyet

SWAG, yüksek üretim kalitesini, dayanıklılığı ve hassas montaj gereksinimlerini karşılayan ürünleri temsil eder. Bunu başarmak için, merkezi olarak kontrol edilen çeşitli kalite yönetim departmanları bir arada çalışır.

Yeni ürünler ile ilgili süreçler çok önemlidir. Herhangi bir yedek parçanın ürün yelpazesine eklenmesinden önce bilstein group’un Almanya, Ennepetal’deki modern ve donanımlı test laboratuarında ön numune testleri yapılır. Üretim kaitesi yıkıcı ve hasarsız testlerin bir sonucu olarak belirlenir. Elektronik parçaların testi için, alet ve ekipmanların dışında gövde içerisindeki olası hataları tespit edebilmek için röntgen cihazı kullanılır.

Bu kalite güvence önlemleri yalnızca Ennepetal'de üretilen ürünler için değil, aynı zamanda özenle seçilmiş tedarikçiler tarafından üretilen parçalar için de gerçekleştirilir.

Kendi Üretimimiz

Son teknoloji imalat

bilstein group ürün markalarındaki üretim uzmanlığı, bünyesindeki mühendisliğe aittir. Burada, modern CNC kontrollü makinelerde febi, SWAG ve Blue Print markalarının geniş yelpazesinden seçilmiş ürünler üretimektedir. Kendi bünyemizde üretilen parçaları aşağıda bulabilirsiniz:

 • Supap İticisi
 • Zincir Gergisi
 • Yağ Pompası
 • Supap İtici Kolu
 • Salıncak
 • Porya
 • ve daha fazlası

Git gide artan üretim ve uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi, bilstein group mühendisliğini 10.000 metrekarelik üretim alanındaki neredeyse tüm üretim zincirini kapsayan tutarlı ve kaliteli bir üretici yapıyor: El aleti yapımından talaşlı imalata, sertleştirme atölyesinden kalite kontrolüne kadar her şeyi kendi test laboratuarında gerçekleştirir.

Stratejik marka yönetimi

Özel çözümler sunar

“Küresel düşün - yerel hareket et” ilkesi ile hareket eden SWAG, dünya çapında stratejik marka yönetimi araçlarını etkin bir şekilde kullanıyor. SWAG müşterileri için özel çözümler sağlamak üzere toptancılar ve atölyeler ile sürekli iki yönlü iletişim kuruyor.

SWAG Hakkında

 • Binek araçlar için 27.000’den fazla yedek parça
 • Bağımsız yedek parça pazarında güvenilir bir ortak
 • 80’den fazla araç üreticisi
 • Pek çok ürün grubu için kendi fabrikamızda üretim