bilsteinGroup
Ieškokite reikiamos SWAG dalies mūsų paieškos sistemoje

Variklio paskirstymas

Variklio technologijų srityje galime pasiūlyti itin platų atsarginių dalių asortimentą, skirtą visoms europietiškoms ir azijietiškoms automobilių markėms.

Gumos-metalo dalys

Pasitikėkite intensyviai ištestuotomis bei aukšta kokybe pasižyminčiomis gumos-metalo dalimis, užtikrinančiomis geresnę vairavimo dinamiką, didesnį komfortą bei saugumą.

Vairo ir pakabos sistema

Mes griežtai laikomės automobilių gamintojų specifikacijų – užtikriname tikslų vairo ir pakabos sistemos komponentų matmenų atitikimą.

SWAG – tai bilstein grupės prekinis ženklas

Įvairios paslaugos – vienos stiprios kompanijos dalis

Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG sujungia gerai žinomus prekinius ženklus – febi, SWAG ir Blue Print į vieną visumą – bilstein grupę.

Visi bilstein grupės komponentai – tai daugiau nei 62000 skirtingų atsarginių dalių, skirtų tiek lengviesiems automobiliams, tiek komerciniam transportui. Tarptautiniu mastu veikianti kompanijų grupė tiekia produktus į daugiau nei 170 šalių – mes visada stengiamės atsižvelgti į autoservisų reikalavimus.

Aukštas produktų prieinamumas ir trumpas pristatymo laikas leidžia tinkamai planuoti verslo procesus. Visame pasaulyje įvairūs partneriai jau seniai pasitiki bilstein – mūsų produktai į autoservisus atkeliauja reikiamu laiku bei visada puikiai tinka iš pirmo karto! Mūsų atsarginės dalys gali būti prieinamos bet kada, kai tik jų prireikia.

Prekinis ženklas

SWAG – tai vienas pirmaujančių automobilių atsarginių dalių rinkos partnerių. Šis faktas – didelis privalumas pirkėjams. Sužinokite daugiau apie prekinio ženklo išskirtinumą

Prekybos parodos ir mugės

Mes veikiame tarptautiniu mastu – SWAG visada stengiasi būti kuo arčiau savo didmenininkų bei autoservisų visoje Europoje. Atraskite prekybos parodas ir muges, kuriose galėsite susipažinti su SWAG produktais tiesiogiai.

Kontaktiniai asmenys

Turite klausimų dėl SWAG asortimento, paslaugų ar tiesiog norite daugiau sužinoti apie prekinio ženklo privalumus? Raskite savo kontaktinį asmenį čia.